foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Witamy serdecznie internetowych gości!

Zapraszamy do zapoznania się z stroną internetową naszego osiedla. Na stronie znajdziecie informacje dotyczące historii osiedla, prac zarządu, a także bieżące informacje i ogłoszenia.

×

Błąd

Could not load feed: http://www.tarnobrzeg.pl/web/guest/home/-/asset_publisher/k2Wr/rss?p_p_cacheability=cacheLevelPage

Otwarcie biblioteki w Miechocinie - Filia nr 3

Dobiegł końca remont budynku osiedlowego w Miechocinie, do którego została przeniesiona, działająca dotychczas w bardzo trudnych warunkach lokalowych, filia biblioteczna Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tarnobrzegu. Filia mieści się w 3 pomieszczeniach zaadaptowanych dla jej potrzeb, wyposażona jest w nowy funkcjonalny sprzęt biblioteczny.
Mieszkańcy Miechocina mogą korzystać z bogatego księgozbioru oraz z 2 stanowisk z dostępem do Internetu, baz danych własnych MBP, katalogów on-line oraz różnych źródeł elektronicznej informacji.
Kierownik filii - Agnieszka Babiuch - przygotowuje ofertę czytelniczą dla użytkowników, której celem będzie promocja historycznych walorów Miechocina. Po przeniesieniu biblioteki do nowych pomieszczeń, wydłużeniu czasu pracy możliwe jest poszerzenie oferty biblioteki. Kierownik, Agnieszka Babiuch, w pracy filii uwzględni działania mające na celu promocję historycznych walorów Miechocina oraz ludzi ją tworzących.

obwm1 obwm2

A jeśli o ludziach - to biblioteka może pracować w odpowiednich warunkach dzięki dużemu zaangażowaniu w remont budynku przewodniczącego osiedla - Waldemara Stępaka, wsparciu Jana Dziubińskiego - prezydenta Tarnobrzega oraz dużemu wkładowi pracy w przygotowanie księgozbioru, odpowiedniego wystroju pomieszczeń pracowników Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tarnobrzegu.

 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 3

Wczoraj 27

Bieżacy tydzień 152

Bizący miesiąc 613

Ogółem 19822

Pogoda

Weather data OK.
Tarnobrzeg
0 °C